BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 6695735
*
nr 669 5735
Bordslampfot
Keramik, höjd: 26
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 november 2010
kl 19:27:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/11 19:04:49
1
100 kr
26/11 07:03:44
2
Vinnande bud
29/11 19:14:52
3
200 kr
29/11 19:18:13
3
300 kr
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:23
-
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:47
-
4243 Bordslampa
Philips, mässing. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:58
-
3140 Bordslampfot
1800-tal, Frankrike, porslin / metall, fd Fotogen...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:41
-
3141 Bordslampfot
kolonn, onyx / metall. Höjd: 45 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:42
-
4235 Bordslampfot
omkring sekelskiftet 1900. Höjd: 42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:53
*
Bordslampfot
nr 669 5735
Bordslampfot
Keramik, höjd: 26
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 november 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/11 19:04:49 | 1 | 100 kr |
26/11 07:03:44 | 2 | Vinnande bud |
29/11 19:14:52 | 3 | 200 kr |
29/11 19:18:13 | 3 | 300 kr |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:23 -
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:47 -
4243 Bordslampa
Philips, mässing. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:58
-
3140 Bordslampfot
1800-tal, Frankrike, porslin / metall, fd Fotogen...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:41 -
3141 Bordslampfot
kolonn, onyx / metall. Höjd: 45 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:42 -
4235 Bordslampfot
omkring sekelskiftet 1900. Höjd: 42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:53